Hakkımızda

Sektörde geçirdiğimiz 20 yıllık aktif tecrübenin sonunda 2018 yılında datakolay e-ticaret projesine hayat verdik.

Datakolay, yeni nesil e-ticaret yazılımı alanında öncü bir şirket olarak, özelleştirilebilir, güvenli ve hızlı e-ticaret sistemleri sunmaktadır. Müşterilerimize dijital çağda başarılı olmaları için gerekli araçlar ve hizmetler sağlamayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimize işlerini büyütme ve pazarlarını genişletme fırsatı sunarak, en iyi e-ticaret deneyimini yaşatmak ve teknolojiye dayalı çözümler ile sektörde lider olmak.

Vizyonumuz

Dijital ticaret alanında yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkararak, global pazarda öncü e-ticaret yazılımı sağlayıcı olmak. Datakolay.com olarak, sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip edip, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun en etkili çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Datakolay olarak, güvenli ve sürdüdülebilir bir e-ticaret altyapı hizmetinin yönetimini istediğiniz esneklikte geliştirme fırsatı sunuyoruz. Üstelik sektörün en uygun fiyat politikalı ve güvenli altyapısıyla!

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak ve datakolay ailesine katılmak için 0850 532 11 22 müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere anında ulaşabilirsiniz.