Hakkımızda

Datakolay olarak, 20 yıllık sektör tecrübesine dayanarak 2018 yılında hayata geçirdiğimiz e-ticaret projemizle yeni nesil e-ticaret yazılımı alanında öncü bir şirketiz. Özelleştirilebilir, güvenli ve hızlı e-ticaret sistemleri sunarak, müşterilerimize dijital çağda başarılı olmaları için gerekli araçlar ve hizmetleri sağlıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize işlerini büyütme ve pazarlarını genişletme fırsatı sunarak, üstün e-ticaret deneyimi yaşatmak ve teknolojiye dayalı yenilikçi çözümler ile sektörde lider konumda olmak.

Vizyonumuz

Dijital ticaret alanında yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkararak, global pazarda öncü e-ticaret yazılımı sağlayıcı olmak. Datakolay.com olarak, sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ve etkili çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Datakolay olarak, güvenli ve sürdüdülebilir bir e-ticaret altyapı hizmetinin yönetimini istediğiniz esneklikte geliştirme fırsatı sunuyoruz. Üstelik sektörün en uygun fiyat politikalı ve güvenli altyapısıyla!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak, datakolay ailesine katılmak ve başarınızı dijital dünyada sürdürmek için, 0850 532 11 22 müşteri hizmetleri numaramızdan bize hemen ulaşabilirsiniz. Datakolay ekibi olarak, sizlere en iyi e-ticaret deneyimini yaşatmak için buradayız.