İş Ortaklığı

Datakolay ile iş ortaklığı yaparak gücünüzü artırın ve e-ticaret dünyasındaki başarıya ortak olun. Sunduğumuz özelleştirilmiş e-ticaret paketleri sayesinde işletmeler, ürünlerini çevrimiçi olarak sergileyebilir, yönetebilir ve satabilirler. İş ortaklarımız için avantajlı programlar ve kazançlı iş fırsatları sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunma amacını sürdürüyoruz.

Datakolay aracılığıyla hizmet sunarak, gelişen e-ticaret dünyasında güvenli ve geliştirilebilir bir altyapıda müşterilerinize değer katıp kazanç sağlayabilirsiniz.

Neden Datakolay?

Güçlü altyapı

Profesyonel sunucularımız, e-ticaret projelerinize özel bir dinamizm kazandırarak, hızlı ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Üst düzey güvenlik

Sunucularımız, sektörde başarılı ve bilindik Netinternet ve Cloudflare altyapısı ile 7/24 koruma altında olup, müşteri verilerinin güvencesini sağlıyoruz.

Kullanım kolaylığı

Yönetim panelimizdeki fonksiyonel geçişler, son kullanıcının rahatlıkla yönetebileceği şekilde tasarlanmış olup, kullanıcı dostu bir deneyim sunuyoruz.

Artan komisyon oranı

Sektördeki sabit komisyon oranlarını kaldırarak, iş ortaklarımızın daha fazla kazanmasına imkan tanıyoruz. Bizimle çalıştıkça, daha çok kazanmanızı sağlıyoruz.

Hızlı teknik destek

Site üzerinden oluşturduğunuz destek taleplerinize en kısa sürede yanıt vererek, sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

İş ortaklığı eğitimi

Gelişen teknolojiye uyum sağlamanız ve müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilmeniz için düzenli eğitimler ve destek sağlıyoruz.

Datakolay, iş ortakları ile birlikte çalışarak e-ticaret sektöründeki liderliğini sürdürmeye odaklanmıştır. Siz de Datakolay İş Ortağı Programı'na katılarak, e-ticaret sektöründeki başarınızı arttırabilir ve diğer iş ortaklarımızla birlikte güç birliği yaparak sektörde fark yaratabilirsiniz.

İş Ortaklarımız